Byzylyk minimalist / Black.
Byzylyk minimalist / Black.
Byzylyk minimalist / Black.
Byzylyk minimalist / Black.
Byzylyk minimalist / Black.
Byzylyk minimalist / Black.

Byzylyk minimalist / Black.

Çmimi i zakonshëm €139 Çmimi i ofertës €69
(Ju kurseni: €70 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

 

Ky byzylyk minimalist, është dizenjuar për t'u përdorur si një aksesor i përditshëm dhe është në kombinim perfekt me orën Enzo Attini.
Enzo Attini përdor materiale premium për të prodhuar aksesorë unikë që tërheqin vëmendjen e të gjithëve.


Ngjyra : E zezë + shtresë mbrojtëse

Materiali : Inoks (Stainless steel 316L)


Customer Reviews

Based on 3 reviews
100%
(3)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
K
Krenar Mushica

👏🏻

Dear Krenar,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini

E
Erisa Ibrahimi

Amazing

Dear Erisa,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini

S
Suat Munishi

Perfect

Dear Suat,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini

Customer Reviews

Based on 3 reviews
100%
(3)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
K
Krenar Mushica

👏🏻

Dear Krenar,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini

E
Erisa Ibrahimi

Amazing

Dear Erisa,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini

S
Suat Munishi

Perfect

Dear Suat,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini