Rrip lëkure kaf / Togza Gold
Rrip lëkure kaf / Togza Gold

Rrip lëkure kaf / Togza Gold

Çmimi i zakonshëm €99 Çmimi i ofertës €49
(Ju kurseni: €50 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×
Rripi prej lëkure Italiane (nga të dyja anët), kaf, me përmasa të rregullueshme  (gjerësi 20mm dhe përmasë kyçi nga 14 - 23 cm).

Customer Reviews

Based on 2 reviews
100%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
I
Ilda Halilaj

Rrip lëkure kaf / Togza Gold

Dear ILDA,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attin

D
Drita Kurti

Rrip lëkure kaf / Togza Gold

Dear Drita,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini

Customer Reviews

Based on 2 reviews
100%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
I
Ilda Halilaj

Rrip lëkure kaf / Togza Gold

Dear ILDA,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attin

D
Drita Kurti

Rrip lëkure kaf / Togza Gold

Dear Drita,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini