Basilica di San Pietro - Ceramic Bracelet / Swiss Movement
Basilica di San Pietro - Ceramic Bracelet / Swiss Movement
Basilica di San Pietro - Ceramic Bracelet / Swiss Movement
Basilica di San Pietro - Ceramic Bracelet / Swiss Movement

Basilica di San Pietro - Ceramic Bracelet / Swiss Movement

Çmimi i zakonshëm €6.000 Çmimi i ofertës €3.000
(Ju kurseni: €3.000 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

SPECIFIKAT 

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

SPECIFIKAT

Inspirimi & Dizajni

"Basilica di San Pietro" është një nga tempujt më të shenjtë për të ashtuquajturin krishterim dhe një nga kishat më të mëdha në botë që vizitohet nga mijëra pelegrinë dhe turistë çdo muaj. Vizita në Bazilikën e Shën Pjetrit është një përvojë e paharrueshme kur qëndroni në Romë.

Me këtë orë, Enzo Attini përfaqëson traditën e mrekullueshme të dizajnit italian dhe trashëgimisë kulturore. Esenca e secilit dizajn dhe gdhendja e saj artizanale në kasën e pasme, janë të frymëzuara nga historia, arti dhe trashëgimia kulturore italiane, si dhe nga vendet mahnitëse që shërbejnë si destinacionet më të mrekullueshme në Itali.

Dizajn Italian & Mekanizëm Zviceran

Enzo Attini ka kombinuar historinë dhe trashëgiminë
kulturore të artit dhe dizajnit italian me përvojën zviceranë të prodhimit të orëve.

Zinxhir çeramike

Zinxhiri luksoz dhe i sofistikuar,material prej çeramike,i cili përmbush absolutisht pritshmëritë tuaja. Elegant dhe rezistent,ky zinxhir është i rehatshem dhe përshtatet në mënyre perfekte me kyçin e dorës tuaj. Madhësia është e rregullueshme,me hallka të lëvizshme.

Xham zafir

Shumë transparent dhe i çmuar, xhami i zafirit ka dyfishin e fortësisë së xhamit normal dhe ështe rezistent ndaj gërvishtjeve. Për të reduktuar reflektimin, xhami prej zafiri ka të aplikuar shtresa komplekse kundra reflektimit (Anti-reflective coating) të cilat rrisin efiçencën e dritës.

Orë luksoze me një çmim të drejtë

Lexoni më tepër

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)