Arc de Triomphe / Dark Black Lens.
Arc de Triomphe / Dark Black Lens.
Arc de Triomphe / Dark Black Lens.
Arc de Triomphe / Dark Black Lens.
Arc de Triomphe / Dark Black Lens.
Arc de Triomphe / Dark Black Lens.
Arc de Triomphe / Dark Black Lens.
Arc de Triomphe / Dark Black Lens.
Arc de Triomphe / Dark Black Lens.
Arc de Triomphe / Dark Black Lens.
Arc de Triomphe / Dark Black Lens.

Arc de Triomphe / Dark Black Lens.

Çmimi i zakonshëm €298 Çmimi i ofertës €149
(Ju kurseni: €149 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

Syzet Enzo Attini kanë shumë detaje fashion, ato jane kombinimi perfekt i dizajnit  ikonik  të ndërthurur me punën fantastike të dizenjuesve italianë të markës Enzo Attini.

 • NGJYRA E LENTES :  E zezë e errët
• MBROJTA UV : Mbrojtje 100% UVA dhe UVB
• MATERIALI I LENTES : Nylon organik, pa BPA
• ME POLARIZIM : Jo
• LENTE REZISTENTE NDAJ GODITJES : Po
• NGJYRA E SKELETIT : E zezë & me pjesë metalike ngjyre Gold (larje me flori 18       karat)
• MATERIALI I SKELETIT : Bio Acetate / Stainless Steel 316L
• PËRMASAT :  56-15-140
• PUNUAR ME DORË : Po

Customer Reviews

Based on 2 reviews
100%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
K
Kreshnik Ymeraj
Best cuality

Thank you

Dear Kreshnik,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini

E
Eljon Dervishi

Arc de Triomphe / Dark Black Lens.

Dear Eljon,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini

Customer Reviews

Based on 2 reviews
100%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
K
Kreshnik Ymeraj
Best cuality

Thank you

Dear Kreshnik,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini

E
Eljon Dervishi

Arc de Triomphe / Dark Black Lens.

Dear Eljon,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini