Van Gogh Museum / Dark Black Lens
Van Gogh Museum / Dark Black Lens
Van Gogh Museum / Dark Black Lens
Van Gogh Museum / Dark Black Lens
Van Gogh Museum / Dark Black Lens
Van Gogh Museum / Dark Black Lens
Van Gogh Museum / Dark Black Lens

Van Gogh Museum / Dark Black Lens

Çmimi i zakonshëm €729 Çmimi i ofertës €219
(Ju kurseni: €510 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

Syzet Enzo Attini kanë shumë detaje fashion, ato jane kombinimi perfekt i dizajnit  ikonik  të ndërthurur me punën fantastike të dizenjuesve italianë të markës Enzo Attini.


 • NGJYRA E LENTES :  E zezë e errët
  • MBROJTA UV : Mbrojtje 100% UVA dhe UVB
  • MATERIALI I LENTES : Nylon organik, pa BPA
  • ME POLARIZIM : Jo
  • LENTE REZISTENTE NDAJ GODITJES : Po
  • NGJYRA E SKELETIT : E zezë & e bardhë
  • MATERIALI I SKELETIT : Bio Acetate 
  • PËRMASAT : 55-16-145
  • PUNUAR ME DORË : Po

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)