Niagara Falls / Dark Brown Lens
Niagara Falls / Dark Brown Lens
Niagara Falls / Dark Brown Lens
Niagara Falls / Dark Brown Lens
Niagara Falls / Dark Brown Lens
Niagara Falls / Dark Brown Lens
Niagara Falls / Dark Brown Lens
Niagara Falls / Dark Brown Lens
Niagara Falls / Dark Brown Lens

Niagara Falls / Dark Brown Lens

Çmimi i zakonshëm €879 Çmimi i ofertës €249
(Ju kurseni: €630 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

Syzet Enzo Attini kanë shumë detaje fashion, ato jane kombinimi perfekt i dizajnit  ikonik  të ndërthurur me punën fantastike të dizenjuesve italianë të markës Enzo Attini.

• NGJYRA E LENTES : Kafe e errët
• MBROJTA UV : Mbrojtje 100% UVA dhe UVB
• MATERIALI I LENTES : Nylon organik, pa BPA
• ME POLARIZIM : Po
• LENTE REZISTENTE NDAJ GODITJES : Po
• NGJYRA E SKELETIT : E zezë & me pjesë metalike ngjyre Gold (larje me flori 18       karat)
• MATERIALI I SKELETIT : Bio Acetate / Stainless Steel 316L
• PËRMASAT : 56-16-140
• PUNUAR ME DORË : Po

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)