Lago di Garda / Swiss Movement.
Lago di Garda / Swiss Movement.
Lago di Garda / Swiss Movement.
Lago di Garda / Swiss Movement.
Lago di Garda / Swiss Movement.
Lago di Garda / Swiss Movement.
Lago di Garda / Swiss Movement.
Lago di Garda / Swiss Movement.
Lago di Garda / Swiss Movement.
Lago di Garda / Swiss Movement.

Lago di Garda / Swiss Movement.

Çmimi i zakonshëm €659 Çmimi i ofertës €329
(Ju kurseni: €330 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
A
Aida Domi

Ora eshte shume elegante dhe praktike , gjithashtu dhe sherbimi i stafit eshte teper korrekt.

E dashur Aida,

Ju falenderojme per pershtypjen tuaj! Kenaqesia e klientit eshte prioriteti yne!

Perzemersisht,
Enzo Attini

SPECIFIKAT & RRIPI DHURATË

Inspirimi & Dizajni

"Lago di Garda" është liqeni më i madh në Itali. I pasur me monumente historike, kështjella dhe fortesa, ofron një pasqyrë të historisë së saj të pakrahasueshme.

Me këtë orë, Enzo Attini përfaqëson traditën e mrekullueshme të dizajnit italian dhe trashëgimisë kulturore. Esenca e secilit dizajn dhe gdhendja e saj artizanale në kasën e pasme, janë të frymëzuara nga historia, arti dhe trashëgimia kulturore italiane, si dhe nga vendet mahnitëse që shërbejnë si destinacionet më të mrekullueshme në Itali.

Detaje

Dizajn Italian & Mekanizëm Zviceran

Enzo Attini ka kombinuar historinë dhe trashëgiminë
kulturore të artit dhe dizajnit italian me përvojën zviceranë të prodhimit të orëve.

Lëkurë Italiane

Lëkura Italiane e përdorur për rripat e orës njihet si më e mira në industrinë e modës luksoze dhe kjo për shkak të cilësisë së lartë të përpunimit. Artizanët italianë e përpunojnë atë vetëm me produkte natyrale me disa nga teknikat më të lashta romake.

Xham zafir

Shumë transparent dhe i çmuar, xhami i zafirit ka dyfishin e fortësisë së xhamit normal dhe ështe rezistent ndaj gërvishtjeve. Për të reduktuar reflektimin, xhami prej zafiri ka të aplikuar shtresa komplekse kundra reflektimit (Anti-reflective coating) të cilat rrisin efiçencën e dritës.

National geographic

“ Italian elegance and Swiss precision meet in a luxury manner ”

Life Magazine Germany

“Enzo Attini has transformed the ordinary into the extraordinary”.

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
A
Aida Domi

Ora eshte shume elegante dhe praktike , gjithashtu dhe sherbimi i stafit eshte teper korrekt.

E dashur Aida,

Ju falenderojme per pershtypjen tuaj! Kenaqesia e klientit eshte prioriteti yne!

Perzemersisht,
Enzo Attini