Ponte Vecchio, Firenze / Swiss Movement
Ponte Vecchio, Firenze / Swiss Movement
Ponte Vecchio, Firenze / Swiss Movement
Ponte Vecchio, Firenze / Swiss Movement
Ponte Vecchio, Firenze / Swiss Movement
Ponte Vecchio, Firenze / Swiss Movement
Ponte Vecchio, Firenze / Swiss Movement
Ponte Vecchio, Firenze / Swiss Movement
Ponte Vecchio, Firenze / Swiss Movement
Ponte Vecchio, Firenze / Swiss Movement

Ponte Vecchio, Firenze / Swiss Movement

Çmimi i zakonshëm €599 Çmimi i ofertës €299
(Ju kurseni: €300 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

Customer Reviews

Based on 48 reviews
100%
(48)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
E
Elida Gaqi

Amazing

Dear Elida,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini

E
Erla Damzi

Ponte Vecchio, Firenze / Swiss Movement

M
Melisa Murati

Ponte Vecchio, Firenze / Swiss Movement

E
Enea Pere
awesome

very good, fast service and good quality.

E
Edi O.
Super

Nje cmim shume i mire dhe nje kulaitet akoma dhe me i mire.

SPECIFIKAT & RRIPI DHURATË

Inspirimi & Dizajni

“Ponte Vecchio” lidh qendrën e qytetit me qarkun e Oltrarnos në bregun jugor të lumit Arno dhe është një nga ikonat më fantastike të Firences duke u klasifikuar si një nga urat më të famshme në botë.

Natën, qepenat e drunjtë të dyqaneve duken si valixhe dhe sënduqe prej druri, duke e kthyer kështu në vendin e preferuar të romantikëve për  të shëtitur gjatë mbrëmjeve.

Detaje

Dizajn Italian & Mekanizëm Zviceran

Enzo Attini ka kombinuar historinë dhe trashëgiminë
kulturore të artit dhe dizajnit italian me përvojën zviceranë të prodhimit të orëve.

Lëkurë Italiane

Lëkura Italiane e përdorur për rripat e orës njihet si më e mira në industrinë e modës luksoze dhe kjo për shkak të cilësisë së lartë të përpunimit.

Artizanët italianë e përpunojnë atë vetëm me produkte natyrale me disa nga teknikat më të lashta romake.

Xham zafir

Shumë transparent dhe i çmuar, xhami i zafirit ka dyfishin e fortësisë së xhamit normal dhe ështe rezistent ndaj gërvishtjeve. Për të reduktuar reflektimin, xhami prej zafiri ka të aplikuar shtresa komplekse kundra reflektimit (Anti-reflective coating) të cilat rrisin efiçencën e dritës.

National geographic

“ Italian elegance and Swiss precision meet in a luxury manner ”

Life Magazine Germany

“Enzo Attini has transformed the ordinary into the extraordinary.”

Porosite në dyqanin tonë online ose fizik

Adresa:

 “Sheshi Wilson” në krah të Vodafone / Tiranë.

Orari: E Hënë - E Diel / 9 am - 9 pm info@enzoattini.al 

Mob:+355 677168900

Merr drejtime

VIP-at që kanë zgjedhur Enzo Attini:

Elgit Doda

Artist

Julian Deda

Komedian

Drini Zeqo

Prezantues

Visjan Ukcenaj

Aktor

Customer Reviews

Based on 48 reviews
100%
(48)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
E
Elida Gaqi

Amazing

Dear Elida,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini

E
Erla Damzi

Ponte Vecchio, Firenze / Swiss Movement

M
Melisa Murati

Ponte Vecchio, Firenze / Swiss Movement

E
Enea Pere
awesome

very good, fast service and good quality.

E
Edi O.
Super

Nje cmim shume i mire dhe nje kulaitet akoma dhe me i mire.