Enzo Attini: Syzet më të preferuara të momentit!

Enzo Attini: Syzet më të preferuara të momentit!


Syzet janë gjithmonë një aksesor i rëndësishëm dhe stili i tyre ndryshon vazhdimisht. Disa nga stilet më të preferuara të momentit të personave të showbiz-it janë si më poshtë:

Syzet e Diellit “Oversized”

Këto syze janë të mëdha dhe dramatike, duke dhënë një pamje të guximshme dhe tërheqëse. Ato janë të preferuara nga shumë personazhe të njohura të momentit dhe shpesh i kemi parë dhe në shtëpinë e Big Brother Vip.

Syzet “Cat-Eye”

Stili retro i viteve '50 ka bërë një rikthim të madh. Syzet me formë "cat-eye" janë shumë të preferuara , duke i dhënë fytyrës një pamje elegante dhe femërore.

Syzet Rrethore

Ky stil klasik dhe minimalist është rikthyer si asnjëherë më parë. Syzet rrethore japin një ndjesi të veçantë intelektuale dhe janë të preferuara nga shumë persona që duan një pamje të rafinuar.

Syzet me Kornizë të Trashë

Kornizat e trasha dhe të guximshme janë në modë. Këto syze janë të përshtatshme për ata që duan të bëjnë një deklaratë të fortë me aksesorët e tyre.

Syzet me lente në ngjyrë të fortë

Lente me ngjyra të ndryshme, si blu, e kuqe apo e verdhë, janë në modë. Ato shtojnë një element lozonjar dhe të freskët në pamjen tuaj duke i bërë të përshtatshme dhe shumë të preferuara, sidomos në stinën e verës.

 Syzet stil “Aviator”

Ky stil i përjetshëm është gjithmonë në modë. Syzet aviator janë të preferuara për pamjen e tyre klasike dhe të sofistikuar.

Ky stil lakohet shpesh në rrjete sociale, blogje mode dhe nga personazhe të njohura që i promovojnë në evente publike. Nëse jeni duke kërkuar të përmirësoni pamjen tuaj me një palë syze të reja, këto trende të momentit janë një fillim i mirë për të eksploruar opsionet që ju përshtaten më mirë dhe kjo vetëm falë Enzo Attini!

 Ju tashmë e dini që mund t’i porosisni me një klikim tek website www.enzoattini.al

 

#syzeenzoattini #aksesoreunike  #dizajnitalian


Lësho një koment

Ju lutem vini re, komentet duhet të aprovohen përpara se të publikohen