Enzo Attini ka “pushtuar” shtëpinë e Big Brother Vip Albania!

Enzo Attini ka “pushtuar” shtëpinë e Big Brother Vip Albania!

Shikuesit e “Big Brother VIP Albania”, ndeshen në çdo moment me posterat e orëve, syzeve dhe aksesorëve të brandit “Enzo Attini”.

“Enzo Attini”, brandi që bashkon elegancën italiane dhe saktësinë zvicerane, prej kohësh është shndërruar në një dashuri e madhe për të gjithë shqiptarët në Shqipëri, Kosovë e kudo në botë.
Fiksimi për syzet “Enzo Attini” ka prekur edhe banorët e “Big Brother VIP Albania”, të cilët gjatë gjithë kohës shfaqen me syzet e këtij brandi, e cila veçohet për cilësi dhe dizajn të mrekullueshme. Lehtësisht mund të themi që aksesorët Enzo Attini janë të preferuarit e shtëpisë më të famshme në vend.

 

 


Në muajt që lamë pas, banorët e “Big Brother VIP Albania” u suprizuan 2 herë nga “Enzo Attini” me syzet e koleksionit të ri, si dhe me byzylykët elegantë e plot ngjyra që vetëm Enzo Attini ofron. Syzet janë të punuara në mënyrë artizanale dhe me lente të kualitetit më të lartë në industrinë e tyre, një shoqërues i mirë i banorëve në ditët me diell dhe jo vetëm.

 


Byzylykët që iu dhuruan banorëve ishin të ndryshëm nga njëri-tjetri, të larë me flori 18 karat, të përshtatur sipas karaktereve. E veçanta e tyre ishte personalizimi, ku në pjesën e brendshme të byzylykëve u gdhend emri i gjithsecili dhe ky detaj u pëlqeu dhe i lumturoi shumë banorët.


Kjo është një ide fantastike dhuratë për personin që dëshironi ta bëni të ndihet special.

Ju, mund ti porosisni online tek website www.enzoattini.al ose t’i provoni dhe bleni ato në showroomin fizik Enzo Attini tek “Sheshi Wilson”, Tiranë

#oraenzoattini #syzeenzoattini #aksesoreenzoattini


Lësho një koment

Ju lutem vini re, komentet duhet të aprovohen përpara se të publikohen