Torre di Pisa - President Bracelet / Silver.
Torre di Pisa - President Bracelet / Silver.
Torre di Pisa - President Bracelet / Silver.
Torre di Pisa - President Bracelet / Silver.
Torre di Pisa - President Bracelet / Silver.

Torre di Pisa - President Bracelet / Silver.

Çmimi i zakonshëm €399 Çmimi i ofertës €199
(Ju kurseni: €200 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

"Torre di Pisa" - President Bracelet është një byzylyk elegant, i dizenjuar për tu përdorur si një aksesor i përditshëm dhe është në kombinim perfekt me orën Enzo Attini.

Elegant dhe rezistent, ky zinxhir është i rehatshëm dhe përshtatet në mënyrë perfekte me kyçin e dorës tuaj. Madhësia është e rregullueshme, me hallka të lëvizshme.

Enzo Attini përdor materiale premium për të prodhuar aksesorë unikë që tërheqin vëmendjen e të gjithëve.

Ky byzylyk mund të personalizohet sipas dëshirës tuaj dhe gdhendja është dhuratë nga ne, pra pa kosto ekstra.

Ngjyra : Silver

Materiali : Inoks (Stainless steel 316L)


Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
L
Liman Germizi

Torre di Pisa - President Bracelet / Silver

Dear Liman,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
L
Liman Germizi

Torre di Pisa - President Bracelet / Silver

Dear Liman,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini