Ponte Vecchio  - President Bracelet / Gun Metal.
Ponte Vecchio  - President Bracelet / Gun Metal.
Ponte Vecchio  - President Bracelet / Gun Metal.
Ponte Vecchio  - President Bracelet / Gun Metal.
Ponte Vecchio  - President Bracelet / Gun Metal.

Ponte Vecchio - President Bracelet / Gun Metal.

Çmimi i zakonshëm €399 Çmimi i ofertës €199
(Ju kurseni: €200 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

"Ponte Vecchio" - President Bracelet, është një byzylyk elegant, i dizenjuar për tu përdorur si një aksesor i përditshëm dhe është në kombinim perfekt me orën Enzo Attini.

Elegant dhe rezistent, ky zinxhir është i rehatshëm dhe përshtatet në mënyrë perfekte me kyçin e dorës tuaj. Madhësia është e rregullueshme, me hallka të lëvizshme.

Enzo Attini përdor materiale premium për të prodhuar aksesorë unikë që tërheqin vëmendjen e të gjithëve.

Ky byzylyk mund të personalizohet sipas dëshirës tuaj dhe gdhendja është dhuratë nga ne, pra pa kosto ekstra.

 

Ngjyra : Gun Metal

Materiali : Inoks (Stainless steel 316L)


Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)