Piazza di Spagna - Elegant Bracelet / Gold.
Piazza di Spagna - Elegant Bracelet / Gold.
Piazza di Spagna - Elegant Bracelet / Gold.
Piazza di Spagna - Elegant Bracelet / Gold.
Piazza di Spagna - Elegant Bracelet / Gold.
Piazza di Spagna - Elegant Bracelet / Gold.
Piazza di Spagna - Elegant Bracelet / Gold.

Piazza di Spagna - Elegant Bracelet / Gold.

Çmimi i zakonshëm €299 Çmimi i ofertës €149
(Ju kurseni: €150 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

"Piazza di Spagna"  është një byzylyk elegant, i dizenjuar për tu përdorur si një aksesor i përditshëm dhe është në kombinim perfekt me orën Enzo Attini.

Enzo Attini përdor materiale premium për të prodhuar aksesorë unikë që tërheqin vëmendjen e të gjithëve.


Ngjyra : Gold

Materiali : Inoks (Stainless steel 316L), i larë me flori 18 karat

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
B
Brikena Gashi

Piazza di Spagna Classic Bracelet / Gold

Dear Brikena,
Thank you very much for your review, we really appreciate it! We are glad you choose Enzo Attini!
Regards,
Enzo Attini!

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
B
Brikena Gashi

Piazza di Spagna Classic Bracelet / Gold

Dear Brikena,
Thank you very much for your review, we really appreciate it! We are glad you choose Enzo Attini!
Regards,
Enzo Attini!