Torre di Pisa - Classic Bracelet / Silver
Torre di Pisa - Classic Bracelet / Silver
Torre di Pisa - Classic Bracelet / Silver
Torre di Pisa - Classic Bracelet / Silver

Torre di Pisa - Classic Bracelet / Silver

Çmimi i zakonshëm €200 Çmimi i ofertës €100
(Ju kurseni: €100 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

 

"Torre di Pisa"  është një byzylyk klasik, i dizenjuar për tu përdorur si një aksesor i përditshëm dhe është në kombinim perfekt me orën Enzo Attini.
Enzo Attini përdor materiale premium për të prodhuar aksesorë unikë që tërheqin vëmendjen e të gjithëve.


Ngjyra : Siver

Materiali : Inoks (Stainless steel 316L)


Customer Reviews

Based on 2 reviews
100%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
V
Valeria Baci

Mens Bracelet - Torre di Pisa Bracelet / Silver

Dear Valeria,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini

A
Andi.V
SUper

Me pelqen thjeshtesia qe ka. Rri perfekt me oren Torre di Pisa .

Customer Reviews

Based on 2 reviews
100%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
V
Valeria Baci

Mens Bracelet - Torre di Pisa Bracelet / Silver

Dear Valeria,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini

A
Andi.V
SUper

Me pelqen thjeshtesia qe ka. Rri perfekt me oren Torre di Pisa .