Fontana di Trevi  - President Bracelet / Ngjyrë Gold.
Fontana di Trevi  - President Bracelet / Ngjyrë Gold.
Fontana di Trevi  - President Bracelet / Ngjyrë Gold.
Fontana di Trevi  - President Bracelet / Ngjyrë Gold.
Fontana di Trevi  - President Bracelet / Ngjyrë Gold.

Fontana di Trevi - President Bracelet / Ngjyrë Gold.

Çmimi i zakonshëm €399 Çmimi i ofertës €199
(Ju kurseni: €200 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

"Fontana di Trevi" - President Bracelet  është një byzylyk elegant, i dizenjuar për tu përdorur si një aksesor i përditshëm dhe është në kombinim perfekt me orën Enzo Attini.

Elegant dhe rezistent, ky zinxhir është i rehatshëm dhe përshtatet në mënyrë perfekte me kyçin e dorës tuaj. Madhësia është e rregullueshme, me hallka të lëvizshme.

Enzo Attini përdor materiale premium për të prodhuar aksesorë unikë që tërheqin vëmendjen e të gjithëve.

Ky byzylyk mund të personalizohet sipas dëshirës tuaj dhe gdhendja është dhuratë nga ne, pra pa kosto ekstra.

 


Ngjyra : Gold

Materiali : Inoks (Stainless steel 316L), i larë me flori 18 karat


Customer Reviews

Based on 3 reviews
100%
(3)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
S
Sidorela Kola

Fontana di Trevi - President Bracelet / Ngjyrë Gold.

Dear Sidorela,
Thank you very much for your review, we really appreciate it! We are glad you choose Enzo Attini!
Regards,
Enzo Attini!

G
Gentian Papa

Fontana di Trevi - President Bracelet / Gold.

Dear Gentian,
Thank you very much for your review, we really appreciate it! We are glad you choose Enzo Attini!
Regards,
Enzo Attini!

o
ornela çumani
Is very special and I like very much

Is very special and I like very much

Dear Ornela,
Thank you very much for your review, we really appreciate it! We are glad you choose Enzo Attini!
Regards,
Enzo Attini

Customer Reviews

Based on 3 reviews
100%
(3)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
S
Sidorela Kola

Fontana di Trevi - President Bracelet / Ngjyrë Gold.

Dear Sidorela,
Thank you very much for your review, we really appreciate it! We are glad you choose Enzo Attini!
Regards,
Enzo Attini!

G
Gentian Papa

Fontana di Trevi - President Bracelet / Gold.

Dear Gentian,
Thank you very much for your review, we really appreciate it! We are glad you choose Enzo Attini!
Regards,
Enzo Attini!

o
ornela çumani
Is very special and I like very much

Is very special and I like very much

Dear Ornela,
Thank you very much for your review, we really appreciate it! We are glad you choose Enzo Attini!
Regards,
Enzo Attini