Colosseo di Roma  - President Bracelet / Silver Gold.
Colosseo di Roma  - President Bracelet / Silver Gold.
Colosseo di Roma  - President Bracelet / Silver Gold.
Colosseo di Roma  - President Bracelet / Silver Gold.
Colosseo di Roma  - President Bracelet / Silver Gold.

Colosseo di Roma - President Bracelet / Silver Gold.

Çmimi i zakonshëm €499 Çmimi i ofertës €249
(Ju kurseni: €250 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

"Colosseo di Roma" - President Bracelet  është një byzylyk elegant, i dizenjuar për tu përdorur si një aksesor i përditshëm dhe është në kombinim perfekt me orën Enzo Attini.

Elegant dhe rezistent, ky zinxhir është i rehatshëm dhe përshtatet në mënyrë perfekte me kyçin e dorës tuaj. Madhësia është e rregullueshme, me hallka të lëvizshme.

Enzo Attini përdor materiale premium për të prodhuar aksesorë unikë që tërheqin vëmendjen e të gjithëve.

Ky byzylyk mund të personalizohet sipas dëshirës tuaj dhe gdhendja është dhuratë ne, pra pa kosto ekstra.

Ngjyra : Silver Gold

Materiali : Inoks (Stainless steel 316L), i larë me flori 18 karat


Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)