Murano Automatic, Venezia / Swiss Movement
Murano Automatic, Venezia / Swiss Movement
Murano Automatic, Venezia / Swiss Movement
Murano Automatic, Venezia / Swiss Movement
Murano Automatic, Venezia / Swiss Movement - enzoattini.al
Murano Automatic, Venezia / Swiss Movement - enzoattini.al
Murano Automatic, Venezia / Swiss Movement - enzoattini.al
Murano Automatic, Venezia / Swiss Movement

Murano Automatic, Venezia / Swiss Movement

Çmimi i zakonshëm €1.199 Çmimi i ofertës €999
(Ju kurseni: €200 )
/


Customer Reviews

Based on 11 reviews
100%
(11)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
K
Klodiana Goduni
Amazing product 💙

I am very pleased to this product. And I wish I will be your client again 🙏

F
Frenkli O.
e mire

Duket shume mire ne dore dhe punon shume mire

A
Ansi E.
Do e rekomandoja kudo kete kompani

JAm i kenaqur nga menyra se si e gjithe procedura shkoi. Ne vecanti dua te them qe ora ihte fiks ashtu sic e prisja, eshte shume e bukur dhe ka nje shkelqim shume te vecante.

E
Eno Q.
Shume i kenaqur nga kompania

Erdhi ne kohen e duhur dhe ne kushte shume te mira.

G
Greis L.
Shume i kenaqur

Me pelqen shume kjo kompani dhe te gjitha cfare ofron, persa i perket kesaj ore eshte ok dhe erdhi ne kohen e duhur

SPECIFIKAT & RRIPI DHURATË

Inspirimi & Dizajni

Murano është një nga pamjet më të rëndësishme të Lagunës së Venecias, si dhe më e famshmja. Xhami Murano është një nga më të mirët në botë, rezultat i një arti që krenohet me shekuj, i transmetuar nga një brez në tjetrin.


Me këtë orë, Enzo Attini përfaqëson traditën e mrekullueshme të dizajnit italian dhe trashëgimisë kulturore. Thelbi i secilës orë të projektuar dhe gdhendja e dorës në kasën e pasme janë të frymëzuara nga historia, arti dhe trashëgimia kulturore italiane, si dhe nga vendet mahnitëse që shërbejnë si destinacionet më të mahnitshme në Itali.

Detaje

Dizajn Italian & Mekanizëm Zviceran

Enzo Attini ka kombinuar historinë dhe trashëgiminë kulturore të artit dhe dizajnit italian me përvojën dhe ekspertizën e orëpunuesve zviceranë

Lëkurë Italiane

Njihet si më i miri në industrinë e modës luksoze dhe kjo për shkak të cilësisë së lartë. Artizanët italianë përpunojnë me produkte natyrale vetëm rripat më të mirë të lëkurës me disa nga teknikat më të lashta romake.

Xham zafir

Shumë transparent dhe i çmuar, xhami i zafirit ka dyfishin e fortësisë së xhamit normal, rezistent ndaj gërvishtjeve. Për të reduktuar reflektimin, xhami i safirit ka veshje komplekse anti-reflektuese që rrisin efikasitetin e dritës.

Orë luksoze me një çmim të drejtë

Lexo më tepër

National geographic

“ Italian elegance and Swiss precision meet in a luxury manner ”

Life Magazine Germany

“Enzo Attini has transformed the ordinary into the extraordinary.”

Customer Reviews

Based on 11 reviews
100%
(11)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
K
Klodiana Goduni
Amazing product 💙

I am very pleased to this product. And I wish I will be your client again 🙏

F
Frenkli O.
e mire

Duket shume mire ne dore dhe punon shume mire

A
Ansi E.
Do e rekomandoja kudo kete kompani

JAm i kenaqur nga menyra se si e gjithe procedura shkoi. Ne vecanti dua te them qe ora ihte fiks ashtu sic e prisja, eshte shume e bukur dhe ka nje shkelqim shume te vecante.

E
Eno Q.
Shume i kenaqur nga kompania

Erdhi ne kohen e duhur dhe ne kushte shume te mira.

G
Greis L.
Shume i kenaqur

Me pelqen shume kjo kompani dhe te gjitha cfare ofron, persa i perket kesaj ore eshte ok dhe erdhi ne kohen e duhur