Murano Automatic, Venezia / Swiss Movement
Murano Automatic, Venezia / Swiss Movement
Murano Automatic, Venezia / Swiss Movement
Murano Automatic, Venezia / Swiss Movement
Murano Automatic, Venezia / Swiss Movement - enzoattini.al
Murano Automatic, Venezia / Swiss Movement - enzoattini.al
Murano Automatic, Venezia / Swiss Movement

Murano Automatic, Venezia / Swiss Movement

Çmimi i zakonshëm €1.199 Çmimi i ofertës €999
(Ju kurseni: €200 )
/


Customer Reviews

Based on 11 reviews
100%
(11)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
R
Ronald F.
Sapo e mora dhe duket shume ok

Sapo e mora dhe duket shume ok

E
Eno Sh.
Sherbimi ishte shume i mire

Eshte hera e pare qe kam nje ore automatike. Per momentin jam shume i kenaqur..besoj se dhe ora do shkoj per mrekulli

T
Teo M.
Super

Sapo e mora por ne pergjithesi kam komente pozitive

M
Mario T.
Perfekte

Rripi i lekures duket shume cilesor. Ora eshte e punuar me materiale shume cilesore dhe nga mjeshtra...kjo eshte e dukshme...jam shum i lumtur me zgjedhjen qe bera dhe do jua rekomandoja te gjitheve

T
Tian L.
Ora duket super

ora duket super

SPECIFIKAT & RRIPI DHURATË

Inspirimi & Dizajni

Murano është një nga pamjet më të rëndësishme të Lagunës së Venecias, si dhe më e famshmja. Xhami Murano është një nga më të mirët në botë, rezultat i një arti që krenohet me shekuj, i transmetuar nga një brez në tjetrin.


Me këtë orë, Enzo Attini përfaqëson traditën e mrekullueshme të dizajnit italian dhe trashëgimisë kulturore. Thelbi i secilës orë të projektuar dhe gdhendja e dorës në kasën e pasme janë të frymëzuara nga historia, arti dhe trashëgimia kulturore italiane, si dhe nga vendet mahnitëse që shërbejnë si destinacionet më të mahnitshme në Itali.

Detaje

Dizajn Italian & Mekanizëm Zviceran

Enzo Attini ka kombinuar historinë dhe trashëgiminë kulturore të artit dhe dizajnit italian me përvojën dhe ekspertizën e orëpunuesve zviceranë

Lëkurë Italiane

Njihet si më i miri në industrinë e modës luksoze dhe kjo për shkak të cilësisë së lartë. Artizanët italianë përpunojnë me produkte natyrale vetëm rripat më të mirë të lëkurës me disa nga teknikat më të lashta romake.

Xham zafir

Shumë transparent dhe i çmuar, xhami i zafirit ka dyfishin e fortësisë së xhamit normal, rezistent ndaj gërvishtjeve. Për të reduktuar reflektimin, xhami i safirit ka veshje komplekse anti-reflektuese që rrisin efikasitetin e dritës.

Orë luksoze me një çmim të drejtë

Lexo më tepër

National geographic

“ Italian elegance and Swiss precision meet in a luxury manner ”

Life Magazine Germany

“Enzo Attini has transformed the ordinary into the extraordinary.”

Customer Reviews

Based on 11 reviews
100%
(11)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
R
Ronald F.
Sapo e mora dhe duket shume ok

Sapo e mora dhe duket shume ok

E
Eno Sh.
Sherbimi ishte shume i mire

Eshte hera e pare qe kam nje ore automatike. Per momentin jam shume i kenaqur..besoj se dhe ora do shkoj per mrekulli

T
Teo M.
Super

Sapo e mora por ne pergjithesi kam komente pozitive

M
Mario T.
Perfekte

Rripi i lekures duket shume cilesor. Ora eshte e punuar me materiale shume cilesore dhe nga mjeshtra...kjo eshte e dukshme...jam shum i lumtur me zgjedhjen qe bera dhe do jua rekomandoja te gjitheve

T
Tian L.
Ora duket super

ora duket super