il Pantheon Automatic, Roma / Swiss Movement.
il Pantheon Automatic, Roma / Swiss Movement. - enzoattini.al
il Pantheon Automatic, Roma / Swiss Movement. - enzoattini.al
il Pantheon Automatic, Roma / Swiss Movement.
il Pantheon Automatic, Roma / Swiss Movement.
il Pantheon Automatic, Roma / Swiss Movement. - enzoattini.al
il Pantheon Automatic, Roma / Swiss Movement. - enzoattini.al
il Pantheon Automatic, Roma / Swiss Movement. - enzoattini.al
il Pantheon Automatic, Roma / Swiss Movement.

il Pantheon Automatic, Roma / Swiss Movement.

Çmimi i zakonshëm €1.199 Çmimi i ofertës €999
(Ju kurseni: €200 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

Customer Reviews

Based on 2 reviews
100%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
M
Mira T.
Super

Eshte hera e pare qe kam nje ore automatike dhe realisht jam shume e kenaqur. Punon perfekt, kam nje jave qe e perdor dhe eshte super.

X
Xhoi U.
Shume faleminderit Enzo Attini qe jepni me te miren me cmimin me te mire

Kam pasur dhe me pare ora automatike, kete here vendosa ta marr nga Enzo Attini. Nga kjo kompani kam blere dhe me pare dhe kam qene shume e kenaqur. Kjo eshte hera e pare qe blej nga dyqani i tyre per shqiperine dhe serish jam shume e kenaqur. Kualiteti eshte me i miri qe mund te gjeni me kete cmim.

SPECIFIKAT & RRIPI DHURATË

Inspirimi & Dizajni

Kur Mikelanxhelo e pa këtë mrekulli për herë të parë, ai tha se ajo duket më shumë si vepër e engjëjve, jo e njerëzve. Pothuajse dy mijë vjet pasi u ndërtua, kupola e Panteonit është ende një nga kupolat më të mëdha në botë dhe është padyshim një gjë që duhet parë për çdo turist që viziton Romën.

Me këtë orë, Enzo Attini përfaqëson traditën e mrekullueshme të dizajnit italian dhe trashëgimisë kulturore. Thelbi i secilës orë të projektuar dhe gdhendja e dorës në kasën e pasme janë të frymëzuara nga historia, arti dhe trashëgimia kulturore italiane, si dhe nga vendet mahnitëse që shërbejnë si destinacionet më të mahnitshme në Itali.

Detaje

Dizajn Italian & Mekanizëm Zviceran

Enzo Attini ka kombinuar historinë dhe trashëgiminë kulturore të artit dhe dizajnit italian me përvojën dhe ekspertizën e orëpunuesve zviceranë

Lëkurë Italiane

Njihet si më i miri në industrinë e modës luksoze dhe kjo për shkak të cilësisë së lartë. Artizanët italianë përpunojnë me produkte natyrale vetëm rripat më të mirë të lëkurës me disa nga teknikat më të lashta romake.

Xham zafir

Shumë transparent dhe i çmuar, xhami i zafirit ka dyfishin e fortësisë së xhamit normal, rezistent ndaj gërvishtjeve. Për të reduktuar reflektimin, xhami i safirit ka veshje komplekse anti-reflektuese që rrisin efikasitetin e dritës.

Orë luksoze me një çmim të drejtë

Lexo më tepër

National geographic

“ Italian elegance and Swiss precision meet in a luxury manner ”

Life Magazine Germany

“Enzo Attini has transformed the ordinary into the extraordinary.”

Customer Reviews

Based on 2 reviews
100%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
M
Mira T.
Super

Eshte hera e pare qe kam nje ore automatike dhe realisht jam shume e kenaqur. Punon perfekt, kam nje jave qe e perdor dhe eshte super.

X
Xhoi U.
Shume faleminderit Enzo Attini qe jepni me te miren me cmimin me te mire

Kam pasur dhe me pare ora automatike, kete here vendosa ta marr nga Enzo Attini. Nga kjo kompani kam blere dhe me pare dhe kam qene shume e kenaqur. Kjo eshte hera e pare qe blej nga dyqani i tyre per shqiperine dhe serish jam shume e kenaqur. Kualiteti eshte me i miri qe mund te gjeni me kete cmim.