DHURATA NË ÇIFT

DHURATA NË ÇIFT

Çmimi i zakonshëm €499 Çmimi i ofertës €449
(Ju kurseni: €50 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

"Torre di Pisa" & "Romeo e Giulietta" - President Bracelet , janë byzylykë elegantë, të dizenjuar për tu përdorur si aksesorë të përditshëm dhe janë në kombinim perfekt me orën Enzo Attini.

Elegantë dhe rezistentë,  këto byzylykë janë të rehatshëm dhe përshtaten në mënyrë perfekte me kyçin e dorës tuaj. Madhësia është e rregullueshme, me hallka të lëvizshme.

Enzo Attini përdor materiale premium për të prodhuar aksesorë unikë që tërheqin vëmendjen e të gjithëve.

Byzylykët mund të personalizohet sipas dëshirës tuaj dhe gdhendja është dhuratë nga ne, pra pa kosto ekstra.

 

Ngjyra : Silver - Black & Silver - Rose Gold

Materiali : Inoks (Stainless steel 316L),  dhe  larje me flori 18 karat


Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)